O AUTORCE ✿Licealistka uzależniona od książek, filmów i seriali. Miłośniczka kawy, herbaty, zachodu słońca, przyrody ( za wyjątkiem pająków) zapachu wanilii oraz długich włosów, o które obsesyjnie dbam. Nie wyobrażam sobie dnia bez przeczytania choć fragmentu powieści, czy przesłuchania moich ulubionych piosenek. Wprost uwielbiam podróżować po Europie, poznawać nieznane mi dotąd miejsca. Dzięki temu mam całkiem pokaźną kolekcję pocztówek i innych pamiątek z moich wypraw. Uwielbiam modę i wszystko co jest z nią związane. W przyszłości chciałabym zostać dziennikarką albo animatorem kultury. Oprócz dzwonka na przerwę, lubię uczyć się języków oraz geografii. Jak mówią moi znajomi "mam do tego smykałkę". Ponad wszystko cenię sobie miłość i przyjaźń. Myślę, że bez tych wartości życie człowieka nie miałoby sensu. Nie znoszę obłudy, kłamstwa i nietolerancji.
Tak naprawdę nie piszę recenzji, a opinie. Nie są one napisane profesjonalnie, ale wierzę, że "ćwiczenie czyni mistrza" i z czasem będę coraz lepsza w tym co robię. Blog założyłam głównie po to, aby podzielić się z czytelnikami moją opinią na temat danej powieści i zapamiętać najwięcej, jak się da. Oprócz tego chciałam poznać zdanie innych bloggerów, a także dzięki odwiedzanym przeze mnie blogom, zapoznać się z innymi lekturami, które polecacie. Od kiedy sięgnę pamięcią, zawsze lubiłam czytać książki. Sama szybko nauczyłam się czytać, a książki z biblioteki wypożyczałam non stop. Moja prawdziwa przygoda z książkami rozpoczęła się jednak od momentu przeczytania sagi "Zmierzch". Od tej chwili czytam co chwilę.Nie mam ulubionych gatunków literackich. Czytam, co wpadnie mi w ręce. Nie umiałabym powiedzieć, które dotąd przeczytane przeze mnie książki był najlepsze. Praktycznie każdą zapamiętałam i każda wniosła coś do mojego życia. Dlatego czytanie jest dla mnie tak istotne. Przenosi mnie do zupełnie odległego świata, innej rzeczywistości, relaksuje mnie.
Tak jak już wspomniałam słuchanie muzyki jest moją kolejną pasją.Słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho, ale moimi ulubionymi zespołami są: Queen i Aerosmith. Uzależniłam się od piosenek Robbiego Williamsa i Lykke Li. Jestem maniaczką seriali, głównie Pretty Little Liars, The Lying Game i The Vampire Diaries.
Mój profil na bloggerze
Mój profil na Lubimyczytac
Źródła zdjęć: favim.com, little--miss--strange.tumblr.com3 komentarze:

  1. Prześlij mi swój mail, to wyśle Ci krótką instrukcję ustawiania tła :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj i powodzenia w blogowaniu + Obserwuję.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...